Profil autora:
vložil Komerční sdělení
jméno placená inzerce
autor fotografií spdpardubicky.cz
hash tag #krajskevolby2016
23.09.2016 11:00

Komerční sdělení

Zpravodajství
volby

Zobrazeno 3003x

Hodnocení

Hnutí Svoboda a přímá demokracie je politické hnutí, které prosazuje zásadní ústavní a legislativní změny směřující k obraně  svobody a demokracie v České republice. Za základní princip obrany demokracie považujeme zavedení přímé demokracie a široké zapojení občanů do řízení země.
Považujeme za nutné ukončit demo-demokracii, ve které vládnou kmotrovské stranické mafie. Falešné hry politických stran na levici a pravici přivedly naši republiku do bludného kruhu hlubokých dluhů, vysokých daní a krizí. Musíme prosadit změny, které vrátí občanům důvěru v budoucnost. Změny, které vrátí smysl „férovému“ podnikání a poctivé práci. Lidé musí znovu vědět, že za svou práci dostanou důstojnou mzdu a za své daně  důstojnou penzi, vzdělání, zdravotní a sociální péči. Stát musí být garantem jejich bezpečí a strážcem práva a svobody. Prosazujeme systém sociální solidarity společnosti k potřebným. Především k seniorům, dětem a invalidům.

Podporujeme tradiční hodnoty naší společnosti a považujeme fungující rodinu za její podstatu. Rodina zasluhuje ochranu a podporu. Za základ rodiny považujeme tradiční svazek muže a ženy. Odmítáme propagaci a podporu názorů a chování, které ohrožují fungování rodin a výchovu dětí v rodině. Podporujeme systém rovnováhy občanských svobod a povinností. Občané mají právo na ochranu svého soukromí, identity, osobních informací a dat před preventivním špehováním státu.
Požadujeme přijetí zákona o širokém ZÁVAZNÉM referendu (a ne ten paskvil co prosazuje současná vláda), aby majitelé této země, tedy občané měli právo rozhodovat o všech důležitých věcech. A to na všech úrovních, od obcí, přes kraje až po parlament ČR. Chceme následovat Velkou Británii v opuštění EU, chceme CZEXIT!!! Přímou demokracii a její principy prosazujeme na všech úrovních, proto jsme se rozhodli kandidovat již do krajských voleb.

Toto jsou naši kandidáti:

•••
1. Jiří Kohoutek
(živnostník – Horní Jelení, 51 let)

Po vyučení pracoval jako tesař, pojišťovací makléř…. Podniká již téměř 18 let.
Co o sobě říká? Jsem kamarádský, starostlivý a nekonfliktní. Vztah k přírodě a ke zvířatům mám od malička. Nesnáším pokrytectví, lež, přetvářku a nepravosti páchané na bezmocných. Motto: Každému co si zaslouží.
Proč je v SPD? Protože se plně ztotožňuji s programem (všemi 10 zásadními body). Chci společně s kolegy navrátit naši zemi svrchovanost, soběstačnost a všem jejím obyvatelům pocit bezpečí a to jak v domácím prostředí (můj dům, můj hrad) tak i bezpečnou zem obecně a její hranice.
Co chce změnit v našem kraji? Aby náš kraj vedli slušní a poctiví lidé, žádní političtí kariéristi. Chci, aby v našem kraji našli naši senioři důstojné bydlení za přijatelný peníz a nemuseli přitom na to čekat měsíce a roky. Chci dostatek míst pro děti ve školkách a zároveň i nadále dost dětí, které tyto kapacity naplní.

•••
2. Jiří Langr
(živnostník – Líšnice, 50 let)

Po vyučení pracoval jako truhlář, topič či řidič nákladních vozidel. Podniká již 24 let.
Co o sobě říká? Jsem týmový hráč, vytrvalý, přátelský, neústupný, trochu prudší povahy, ale spolehlivý. Mám velice kladný vztah k přírodě a zvířatům, především ke psům. Nesnáším pomluvy, přetvářky a lidskou hloupost. Naopak si vážím lidí se zdravým selským rozumem a těch co něco ve svém životě dokázali a něco umí. Motto: Nedělej jiným to, co se nelíbí a vadí tobě.
Proč je v SPD? Hnutí SPD plně podporuju a souhlasím s jeho programovým prohlášením a stojím 100% na jejich straně a nedopustím to, že by naše země skončila jako hromada smetí pod evropskou vlajkou. Budu jakkoli nápomocen na její obnovení. Pamatujme na budoucnost našich dětí a jejich dalších potomků!!!
Co chce změnit v našem kraji? Dopravní systém - hlavně přeložky v Pardubickém kraji (R 35 a  obchvat Žamberku- jižní strana atp.) Odlehčení silnic od nákladní dopravy - přesun na železnici. Více podporovat turistický ruch. Pomoc seniorům a sociálně slabším lidem. Služby pro matky a rodiny s dětmi a obecně podpora mladých rodin. Podpora lidí v Podnikání

•••
3. Jan Nový
(živnostník – Lichkov, 32 let)

Od získání maturity pracuje jako truhlář. V současné době podniká, stále v oboru.
Co o sobě říká? Jsem férový člověk, se zdravým selským rozumem. Motto: Chovej se ke každému tak, jak se on chová k tobě.
Proč je v SPD? Protože mi již došla trpělivost s počínáním našich politiků, kteří si pletou demokracii s diktaturou a jdou zcela proti přání svého lidu. Plně se ztotožňuji s programem SPD a názory Tomia Okamury, kterého sleduji již od doby, kdy ještě ani nebyl v politice. Je to jeden z mála českých politiků, který není ohebný podle toho, odkud zrovna vítr fouká a nemění své názory!
Co chce změnit v našem kraji? Prioritou je pro mě zabránění vzniku jakýchkoliv azylových center pro migranty. Naopak budu prosazovat vznik domů pro seniory, kterých je nejenom v našem kraji kritický nedostatek. Lidé čekají na uvolněné místo několik let a zpravidla se ho ani nedožijí. Jeden takový velký domov důchodců by mohl vzniknout v budově bývalého výchovného ústavu v Králíkách. Je k tomu jako stvořený nejen svojí lokalitou téměř v centru města, ale také dostatečně velkými prostory, které by bylo možno využít i jako byty pro personál zařízení a také pro rostoucí počet zaměstnanců ski resortu Dolní Moravy. Starostka Králík s ministrem spravedlnosti Pelikánem však přišli s nápadem, že by zde mohla být věznice, ačkoliv jsme jako SPD již dříve navrhovali zřídit domov pro seniory a nabízeli jsme i pomoc s dotací. Starostka nás ovšem odbyla, že naši pomoc nepotřebuje a poradí si sama…

•••
4. Josef Majdiak
(starosta – Bošín, 42 let)

Co o sobě říká? Jsem kamarádský, rád pomáhám jiným lidem. Od dětství chovám zvířata pro krásu a užitek. A to mně provází celý život. Také proto působím v Českém svazu chovatelů jako jednatel základní organizace Choceň a jednatel Okresní organizace Ústí nad Orlicí. Jsem vyučen jako chovatel hospodářských zvířat ve Vysokém Mýtě, na tuto školu mě přivedl právě můj koníček. Jsem starostou malé krásné obce Bošín už 10 let. Mám rád upřímnost, za to přetvářku nesnáším. Motto: Co tě nezabije, to tě posílí.
Proč kandiduje za SPD? Líbí se mi zásadní programové body hnutí.
Co chce změnit v našem kraji? Dopravu. Těžkou přesunout co nejvíce na železnici. Spousta měst by jistě ocenilo obchvaty.

•••
5. Lucie Štěpánková
(MD – Nové Hrady, 28 let)

Po maturitě na střední škole pracovala jako operátorka call centra, pojišťovací zprostředkovatel či jako dělnice ve výrobě.
Co o sobě říká? Miluju volnou přírodu, psi, koně a nesnáším pavouky. Netoleruji lež, podvody a prospěchářství. Nesnáším závist. Nejvíc mne dokáže vytočit lidská hloupost, ta je nekonečná. Motto: Kdo chce – hledá způsob, kdo nechce - hledá důvod.
Proč je v SPD? Pakliže se principy přímé demokracie naučí občané používat (např. referendum), bude dobře v této zemi. A lepší systém k řízení státu ještě nikdo nevymyslel. Snad jen komunismus (v pravém slova smyslu), ale to je utopie, ten prakticky nikdy pořádně neexistoval – nefungoval a fungovat nemůže. A jestli mohu něco dobrého pro svou zemi a své děti něco udělat, tak to udělám, tedy – zasadím se o přímou demokracii a užívání jejich principů v praxi. SPD nabízí řešení.
Co chce změnit v našem kraji? Jako matka dvou malých dětí chci i pro ostatní rodiny dostatek financí pro výchovu a rozvoj svých potomků a taky dostatečné kapacity v MŠ a mateřských centrech. Kraj může obce, kam spadá působnost ohledně zřizování a spravování MŠ a ZŠ, pobídnout a podpořit při rozšiřování stávajících kapacit či vytvářet nové. Také chci, aby se o našem krásném kraji vědělo všude, po celé zemi, potažmo i za jejími hranicemi a to jen v tom dobrém slova smyslu. Turistický ruch tu má stále velké rezervy.

Politici mají krátkou paměť
Jan Nový – místopředseda Regionálního hnutí SPD Pardubického kraje

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že se budu jakýmkoliv způsobem angažovat v politice, tak bych se mu nejspíš vysmál. Vždycky jsem se utěšoval myšlenkou, že se mě to příliš netýká. Pak však přišla migrační krize a já pochopil, že tohle je natolik závažné téma, které se týká nás všech, neboť přijímaní muslimských migrantů do naší země, změní navždy naše životy. Tak jako se to stalo ve všech zemích Evropy, kde jsou touto smrtící infekcí již zasaženi…
O to víc mě zamrazilo, když jsem se koncem minulého léta dozvěděl, že azylový dům pro migranty má být zřízen i u nás v Králíkách. A já zjistil, jak hluboko je politika prohnilá!!! Od EU přes Babiše se Sobotkou, přes krajské hejtmany až po králickou starostku paní Ponocnou. Ta proti plánovanému zřízení útulku pro migranty neudělala od počátku zhola nic a ještě si dovolila protestující občany nazvat bandou blbečků kolem prezidenta Zemana!!!
Jediný z poslanců, který začal za Králíky bojovat, byl pan Okamura (SPD) a pak se dali věci do pohybu. Společně s iniciativou „Ne azylovému domu v Králíkách“ jsme uspořádali nenásilný „svíčkový protest“ za zkaženou budoucnost našich dětí. Lidé se probudili a naši petici proti azylovému domu během pár dní podepsali takřka všichni obyvatelé Králík a okolí, kteří měli tu možnost. Pak začal reagovat i hejtman pardubického kraje Martin Netolický, který dříve nebyl vůbec proti, ale když viděl, jak silný je odpor veřejnosti, tak otočil, aby zachránil alespoň nějaké politické body. Teď události překrucuje ve svůj prospěch a myslí, že lidé se pravdu nedozvědí. My v Králíkách dobře víme, jaký byl sled událostí…
A naše paní starostka? Ta má po tom všem, kdy se snažila od začátku dělat vše pro to, aby zde migranti byli a bojovala proti referendu, ještě tu drzost, kandidovat na kraj!!! Na jejím místě by každý soudný člověk raději chodil kanály…
Nejinak tomu je ovšem i ve vysoké politice. Vzpomeňte na výroky pana Babiše, kdy ještě před rokem vykřikoval do médií, jak migranty naše ekonomika potřebuje! Dnes už říká něco jiného. Ale něco jiného však dělá a spolu se Sobotkou se nám vysmívají za zády. Nejenom, že přijali tzv. uprchlické kvóty, ale ještě navíc slíbili přijmout tisíce muslimských migrantů dobrovolně. Vláda také před nedávnem odsouhlasila více než půl miliardy korun na integraci 6 000 migrantů v následujících třech letech. Ano i přes odpor veřejnosti a pěkně potichu! Co jsme si zvolili, to máme a můžeme jen tiše závidět Maďarům jejich vládu a premiéra, kteří hájí práva svého lidu a o (NE)přijmutí migrantů nechají rozhodnout lidem v závazném referendu.
Proto se zamyslete, komu dáte ve volbách svůj hlas. Těm co lžou a mění názory rychlostí větru na horách, podle toho jak se jim to zrovna hodí, nebo těm, co říkají od začátku všechno zcela jasně a o důležitých věcech chtějí nechat rozhodnout občany v referendech? Tak by to mělo být ve skutečné demokracii. Politik má sloužit lidu, nikoliv obráceně!

Fotogalerie

Foto: spdpardubicky.cz

Linkuj elánek Linkuj.cz  Linkuj.cz  |   Facebook  Facebook  |   Google  Google  |   Jagg.cz  Jagg.cz  |   Digg  Digg
Mohlo by Vás zajímat
loading...
   
Další zprávy z lokality Pardubický kraj
Krásné počasí svádělo k vyjížďkám. A také se bouralo
Hasiči na začátku prodlouženého víkendu likvidovali hned dvě vážné nehody
Kuna uvízla za hromosvodem. Nebýt hasičů, udusila by se
Triumfální Vivaldiho Gloria na úvod druhé poloviny Pardubického hudebního jara
Návštěvy pacientů v nemocnicích Pardubického kraje jsou opět povoleny
Festival podporující vědu a techniku má za sebou úspěšná oblastní kola
Mlha a náledí způsobily komplikace na silnicích
ŘSD oznámilo, že byla podepsána smlouva na stavbu D35 z Opatovic do Časů
Sníh, led, nízké teploty a zamrzlé auto. Nejčastější příčinou vzniku požárů v zimě je technická závada na elektroinstalaci
Hasič likvidovali nehody, požár auta a zachraňovali psa z díry
Silnice pokryla ledovka, hasiči měli plné ruce práce s likvidací nehod
Na zasněžených a zledovatělých silnicích se opět havarovalo
Sníh a zase sníh
Dopravu opět komplikovaly zledovatělá silnice a vozidla pohybující se na nich
Regionální doprava: Šest ku jedné pro České dráhy. Na Orlickoústecku se objeví i LeoExpress
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo výstavbu dálnice D35 v úseku Časy - Ostrov
Ledovka od nedělního večera komplikuje dopravu
V sobotu likvidovali hasiči dvě nehody
Motorové pily hasičů se přes noc nezastavily
Krajské železnice mohou po roce 2019 brázdit dva dopravci
Tradiční večerní soutěž v požárním útoku
Nebezpečí vzniku požárů hrozí také v Pardubickém kraji
Odpolední požáry v Pardubickém kraji
Pravidelná zkouška sirén
Při bouřce padaly stromy a blesk pravděpobodně zapálil stodolu
Platby za televize na pokojích ve všech krajských nemocnicích skončí
Po přívalovém dešti hasiči odčerpávali vodu ze zatopených objektů
Exministr končí na postu ředitele tří nemocnic v Podorlicku
Záchyty drog: Letos už 4.100 tablet léků s pseudoefedrinem
Klíšťová encefalitida se vyskytuje i v našem kraji

Do čela pardubického magistrátu zvolen Martin Charvát
21.11.2018 | 08:50 | Pardubice

Starostou Ústí potřetí v pořadí zvolen Petr Hájek
06.11.2018 | 09:58 | Ústí nad Orlicí

Noví zastupitelé zvolili starostu
06.11.2018 | 08:39 | Dobruška

Zastupitelé zvolili vedení města na další 4 roky
04.11.2018 | 07:44 | Vysoké Mýto

Starostou Nového Města bude i nadále Petr Hable
02.11.2018 | 07:23 | Nové Město nad Metují

Primátorem Hradce Králové bude na příští čtyři roky Alexandr Hrabálek
31.10.2018 | 15:50 | Hradec Králové

Město Žamberk má nové vedení
30.10.2018 | 12:17 | Žamberk

V Žamberku podepsána koaliční smlouva. Starostenský post získá Ano 2O11
25.10.2018 | 18:55 | (rup)

V Letohradě i v Ústí nad Orlicí skončilo koaliční vyjednávání. Starostové zůstávají
19.10.2018 | 10:48 | (rup)

Druhé kolo senátních voleb v Podorlicku sečteno. V Senátu zasednou kandidáti ODS
13.10.2018 | 14:19 * | Orlický.net

V Rychnově nad Kněžnou se dohodli na vládě čtyřkoalice. Radnici povede dál Jan Skořepa
10.10.2018 | 10:24 | ČRo

V Náchodě je domluvená nová koalice. Radnici bude vládnout čtyřkoalice v čele s Janem Birke
09.10.2018 | 07:31 | ČRo

Voliči na Náchodsku a Svitavsku půjdou znovu k volbám. V druhém kole budou hlasovat o svých senátorech
07.10.2018 | 09:19 | Orlický.net

Voliči rozdali karty, začalo sčítání hlasů
06.10.2018 | 15:22 * | Orlický.net

Za první den odvolilo ve městě 30 procent voličů
06.10.2018 | 09:21 | Ústí nad Orlicízprávy z měst v regionu Orlických hor a Podorlicka

Rychnov nad Kněžnou
Muzeum zve na výstavu o krajce, patchworku a stolování. Vernisáž již dnes odpoledne
Spartanská odysea pro dobrou věc!
Sportovní legendy otevřely opravený atletický ovál stadionu
Proč hořelo auto odstavené po nehodě? Zloději chtěli zahladit stopy po krádeži hudební aparatury
Ústí nad Orlicí
Radnice pro školáky připravila Den Země
Městu byla udělena cena časopisu Moderní obec
Na Velký pátek se lidé vydali po křížové cestě
Partnerské orchestry vystoupily v divadle
Žamberk
Rallye Šmídl a soutěžní odpoledne
PÁLENÍ ČARODĚJNIC
Hořelo v bytovce. Hasiči museli evakuovat 17 lidí
Rekonstruované Dětské dopravní hřiště opět slouží dětem
Lanškroun
Majáles, oslava jara a mládí
Den zemědělské školy již po dvacáté
V letošním roce zavítá Legiovlak i do Lanškrouna
Gladiator Race Run zažije svou premiéru v Lanškrouně
Nové Město nad Metují
Výstava vláčků a modelů na zámku v Novém Městě nad Metují
Havárie seniora na elektrokole. Ten utrpěl po pádu těžké zranění
Vítr rozfoukal po lese oheň. Po pálení zbytků vytěženého dřeva vznikla škoda za sto tisíc
Skončil inženýrsko-geologický průzkum silnice procházející náměstím
Dobruška
Automobilka zapůjčí 7 vozů poskytovatelům sociálních služeb v okolí výrobního závodu v Kvasinách.
Václav Hudeček zahrál v kostele sv. Václava
Na skládce odpadu zapršelo. Kvůli předchozímu požáru
Dobruška si připomene čtvrt tisíciletí od narození národního buditele
Letohrad
Lesníci obnovili vodní nádrž a dvě tůně. Mají zadržet vodu v krajině
V Bažantnici probíhá těžba dřeva. K zemi šly jen stromy staré nebo ve špatné zdravotním stavu
Opilý muž si chtěl ublížit. Zásah policistů musel být velmi rychlý
Křížová cesta z Orlice míří do Olomouce
Kostelec nad Orlicí
Nové komunitní centrum v Kostelci nad Orlicí
Na Mírově hořel dům určený k demolici
Dvě nehody na jedné ulici
Sociální a související služby pro osoby ohrožené sociálním vyloučením a v nepříznivé sociální situaci
Choceň
Chodkyně se střetla s kamionem. Policie hledá svědky tragické dopravní nehody
Auto na střeše, přívěsný vozík v příkopu
V řadovce hořela garáž. Jeden muž se popálil a další dvě osoby se nadýchaly zplodin hoření
V přádelně zahořela bavlna. Škody se vyšplhají do milionů
Týniště nad Orlicí
Japonci pod Orlickými horami postaví fabriku na výrobu katalyzátorů. Do výroby přijmou až stovku zaměstnanců
Cyklosezóna začala. Bohužel i pro zloděje
Osobák narazil do stojícího auta s vlekem
Skořápka s Alenou Mihulovou v Týništi nad Orlicí
Vamberk
Vloupání do chatek v zahrádkářské kolonii objasněna
Tradiční vamberecké krajkářství usiluje o zápis do Seznamu nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky
Na křižovatce se srazila dvě osobní auta
Hasiči likvidovali následky dopravní nehody i uvolněný plech na střeše
Česká Skalice
Starší muž měl obtěžovat a osahávat mladou dívku. Policisté se ptají, zda se to nestalo i jiným dívkám či ženám
Náchodští hasiči cvičili na Rozkoši záchranu osoby, pod kterou se propadl led
V bývalé pekárně zahořel moučný prach
Motorka po střetu s autem skončila mimo silnici, motorkář v péči lékařů
Rokytnice v Orlických horách
Máte upletenou pomlázku? A co kraslice? Pokud ne, zajděte na tvořivou dílnu
Den památek: tentokrát na téma soudní okres Rokytnice
Umělec tvořil bez zakázky. Sprejem poničil několik objektů
Sýpka bude lákat vůní čerstvě upražené kávy
Česká Třebová
V památkové zóně je teď nejbolavějším místem kostel sv. Jakuba
Ocenili nejlepší sportovce města roku 2018
Řidička auta se na přechodu střetla s dítětem. Chlapci se prý omluvila a odjela
Falešný lékař podvedl důvěřivce. Z důchodce vylákal několik tisícovek
Opočno
Budova chirurgie a porodnice bývalé nemocnice v Opočně patří Královéhradeckému kraji
S holemi i bez holí se můžete opět vydat na trasy kolem Opočna
Čelní střet auta a dodávky: Jednu osobu museli hasiči vystříhat
Průjezd Opočnem bude bezpečnější, silničáři začali stavět obchvat města
Náchod
V centru Náchoda pozor na částečnou uzavírku ulic Parkány x Poštovní. Bude komplikovat dopravu
Upozornění na dopravní komplikace spojené s uzavírkou železničních přejezdů v Náchodě-Bělovsi
Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy
Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice
Jablonné nad Orlicí
Mladí umělci vystavují, během vernisáže proběhla také dražba
Na náměstí mají originální jarní výzdobu
Firma vyslala humanitární pomoc pro Ukrajinu
Auto se na přejezdu střetlo s osobním vlakem
Borohrádek
Odstartoval celorepublikový řetězec dobrých skutků
Žáci základní školy by příští rok mohli sportovat na moderním hřišti
Začíná celorepublikový řetězec dobrých skutků
Nerespektoval zákaz řízení, díky policistům do cíle nedojel
Jaroměř
I bagr může chránit včely samotářky. U Jaroměře jim vytváří prostor pro zahnízdění
Kvůli výstavbě dálnice musí přepojit hlavní vodovod. Lidé by neměli raději prát bílé prádlo
Hasiči přestěhovali základnu do bývalé kotelny. Tam budou sídlit několik příštích měsíců
Senior vjel na železniční přejezd přes zákaz. Projíždějící vlak ho připravil o přívěsný vozík k vozidlu
Králíky
Věznice v Králíkách? Ministerští úředníci o tom zase uvažují, říká hejtman Netolický
Na louce se skrývalo šedesát zlatých dukátů z třicetileté války
Sháněl nějaké peníze. Podíval se do školy
Vyražte do Muzea opevnění Králický řopík
Hradec Králové
Řidič se nepřiznal k agresivní jízdě. Usvědčil ho ale kamerový záznam z předjížděného vozidla
Hradecké Lvice vybojovaly v Ženské basketbalové lize bronzové medaile díky výhře nad hráčkami KP Brno
Lesníci pošlou miliardu korun na vrácení vody do lesa. V Podorlicku se to týká čtyř lokalit
Strážníci kontrolovali dětská hřiště, po městě posbírali osm injekčních stříkaček
Vysoké Mýto
Navázali na autobusovou tradici a posadili chlapce k šicím strojům
Do čistícího automobilu narazilo jiné vozidlo. Policie teď pátrá, o které šlo
Den Země lidem připomněl, jak je důležité třídit odpad
Návštěvníky jarního kujebáckého jarmarku neodradilo ani rozmarné počasí
Pardubice
Motorkář skončil po střetu s nakladním autem pod jeho koly
Přednášky o Mercurym upozornily žáky v Pardubicích na nebezpečí AIDS
Další startovací byty v Pardubicích jsou rozlosovány
Filharmonici se v příští sezoně přesunou na univerzitu
Litomyšl
Výstava jako návod na čtyřdenní výlet
Gymnázium se pyšní moderními učebnami biologie
Výmol na silnici vyvolal hádku mezi cyklistou a řidičem osobáku
Litomyšlská interna je v novém. Kraj si vilu Klára zatím nechá
Solnice
Ve dvou dnech dvě nehody
Na skále má vyrůst dalších pět průmyslových hal. Rozšíření průmyslové zóny teď čeká na vyjádření EIA
Kamionu se převrátil návěs do příkopu. Stalo se to ale na kruhovém objezdu
Autobus plný cestujících projel kruhovým objezdem a skončil v příkopu
Orlické hory
Policisté na běžkách kontrolovali chaty a chalupy
Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko prezentovala nabídku turistické oblasti na veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně
Musheři mají za sebou 300 kilometrů po hřebenech hor
Stovky psů, saně, lyže i kola. Začal 23. ročník náročného závodu psích spřežení Šediváčkův long
Podorlicko
Silný vítr přidělal práci hasičům. Padaly stromy, potíže byly i na střechách
Již jen do neděle mohou města a obce žádat o grant na Oranžový přechod
Na golfovém hřišti a v rámci vodní elektrárny podnikatelé protiprávně nakládali s vodou. Inspekce jim za to udělila pokuty
Chaty a chalupy si chraňte pomocí rad v nové mobilní aplikaci
Rychnovsko
Prodávali pervitin i marihuanu. Pak spadla klec
Hejtman jednal s ministrem vnitra o potřebách průmyslové zóny
Srna vběhla před auto. Po střetu na místě uhynula
Zájemce o značkové mobily lákal nízkou cenou, zboží ale neposílal. Kriminalistům se na síti ale neztratil
Orlickoústecko
Značně opilý syn vyhrožoval rodičům újmou na zdraví. Skončil na záchytce
Pohřešuje se osmačtyřicetiletý muž. Rodina jej naposledy spatřila před čtyřmi dny
Muž držel nelegálně zbraň a střílel s ní do vzduchu. Za nedovolené ozbrojování ho můžou čekat až dva roky za mřížemi
Přišla s jarem další vlna odcizených katalyzátorů? Pachatelé se zaměřují na část výfukové soustavy potrubí.
Náchodsko
Traktor zamířil za hranice. Ovšem bez vědomí majitele
Ve skalách zachraňovali zraněnou osobu
Tragická událost na kolejích: Žena střet s vlakem nepřežila
Místo do školy chodil za školu. Za «ne»docházku se budou zodpovídat rodiče.

provozuje (c) Pro Junior, z.s. 2006-2019 | ISSN 1803-6317 | za obsah ručí autoři jednotlivých příspěvků
zprávy z volně přístupných zdrojů jsou označeny zkratkou zdroje | | gdpr | ceník inzerce | admin
TOPlist Google+