Profil autora:
vložil Komerční sdělení
jméno placená inzerce
autor fotografií spdpardubicky.cz
hash tag #krajskevolby2016
23.09.2016 11:00

Komerční sdělení

Zpravodajství
volby

Zobrazeno 2862x

Hodnocení

Hnutí Svoboda a přímá demokracie je politické hnutí, které prosazuje zásadní ústavní a legislativní změny směřující k obraně  svobody a demokracie v České republice. Za základní princip obrany demokracie považujeme zavedení přímé demokracie a široké zapojení občanů do řízení země.
Považujeme za nutné ukončit demo-demokracii, ve které vládnou kmotrovské stranické mafie. Falešné hry politických stran na levici a pravici přivedly naši republiku do bludného kruhu hlubokých dluhů, vysokých daní a krizí. Musíme prosadit změny, které vrátí občanům důvěru v budoucnost. Změny, které vrátí smysl „férovému“ podnikání a poctivé práci. Lidé musí znovu vědět, že za svou práci dostanou důstojnou mzdu a za své daně  důstojnou penzi, vzdělání, zdravotní a sociální péči. Stát musí být garantem jejich bezpečí a strážcem práva a svobody. Prosazujeme systém sociální solidarity společnosti k potřebným. Především k seniorům, dětem a invalidům.

Podporujeme tradiční hodnoty naší společnosti a považujeme fungující rodinu za její podstatu. Rodina zasluhuje ochranu a podporu. Za základ rodiny považujeme tradiční svazek muže a ženy. Odmítáme propagaci a podporu názorů a chování, které ohrožují fungování rodin a výchovu dětí v rodině. Podporujeme systém rovnováhy občanských svobod a povinností. Občané mají právo na ochranu svého soukromí, identity, osobních informací a dat před preventivním špehováním státu.
Požadujeme přijetí zákona o širokém ZÁVAZNÉM referendu (a ne ten paskvil co prosazuje současná vláda), aby majitelé této země, tedy občané měli právo rozhodovat o všech důležitých věcech. A to na všech úrovních, od obcí, přes kraje až po parlament ČR. Chceme následovat Velkou Británii v opuštění EU, chceme CZEXIT!!! Přímou demokracii a její principy prosazujeme na všech úrovních, proto jsme se rozhodli kandidovat již do krajských voleb.

Toto jsou naši kandidáti:

•••
1. Jiří Kohoutek
(živnostník – Horní Jelení, 51 let)

Po vyučení pracoval jako tesař, pojišťovací makléř…. Podniká již téměř 18 let.
Co o sobě říká? Jsem kamarádský, starostlivý a nekonfliktní. Vztah k přírodě a ke zvířatům mám od malička. Nesnáším pokrytectví, lež, přetvářku a nepravosti páchané na bezmocných. Motto: Každému co si zaslouží.
Proč je v SPD? Protože se plně ztotožňuji s programem (všemi 10 zásadními body). Chci společně s kolegy navrátit naši zemi svrchovanost, soběstačnost a všem jejím obyvatelům pocit bezpečí a to jak v domácím prostředí (můj dům, můj hrad) tak i bezpečnou zem obecně a její hranice.
Co chce změnit v našem kraji? Aby náš kraj vedli slušní a poctiví lidé, žádní političtí kariéristi. Chci, aby v našem kraji našli naši senioři důstojné bydlení za přijatelný peníz a nemuseli přitom na to čekat měsíce a roky. Chci dostatek míst pro děti ve školkách a zároveň i nadále dost dětí, které tyto kapacity naplní.

•••
2. Jiří Langr
(živnostník – Líšnice, 50 let)

Po vyučení pracoval jako truhlář, topič či řidič nákladních vozidel. Podniká již 24 let.
Co o sobě říká? Jsem týmový hráč, vytrvalý, přátelský, neústupný, trochu prudší povahy, ale spolehlivý. Mám velice kladný vztah k přírodě a zvířatům, především ke psům. Nesnáším pomluvy, přetvářky a lidskou hloupost. Naopak si vážím lidí se zdravým selským rozumem a těch co něco ve svém životě dokázali a něco umí. Motto: Nedělej jiným to, co se nelíbí a vadí tobě.
Proč je v SPD? Hnutí SPD plně podporuju a souhlasím s jeho programovým prohlášením a stojím 100% na jejich straně a nedopustím to, že by naše země skončila jako hromada smetí pod evropskou vlajkou. Budu jakkoli nápomocen na její obnovení. Pamatujme na budoucnost našich dětí a jejich dalších potomků!!!
Co chce změnit v našem kraji? Dopravní systém - hlavně přeložky v Pardubickém kraji (R 35 a  obchvat Žamberku- jižní strana atp.) Odlehčení silnic od nákladní dopravy - přesun na železnici. Více podporovat turistický ruch. Pomoc seniorům a sociálně slabším lidem. Služby pro matky a rodiny s dětmi a obecně podpora mladých rodin. Podpora lidí v Podnikání

•••
3. Jan Nový
(živnostník – Lichkov, 32 let)

Od získání maturity pracuje jako truhlář. V současné době podniká, stále v oboru.
Co o sobě říká? Jsem férový člověk, se zdravým selským rozumem. Motto: Chovej se ke každému tak, jak se on chová k tobě.
Proč je v SPD? Protože mi již došla trpělivost s počínáním našich politiků, kteří si pletou demokracii s diktaturou a jdou zcela proti přání svého lidu. Plně se ztotožňuji s programem SPD a názory Tomia Okamury, kterého sleduji již od doby, kdy ještě ani nebyl v politice. Je to jeden z mála českých politiků, který není ohebný podle toho, odkud zrovna vítr fouká a nemění své názory!
Co chce změnit v našem kraji? Prioritou je pro mě zabránění vzniku jakýchkoliv azylových center pro migranty. Naopak budu prosazovat vznik domů pro seniory, kterých je nejenom v našem kraji kritický nedostatek. Lidé čekají na uvolněné místo několik let a zpravidla se ho ani nedožijí. Jeden takový velký domov důchodců by mohl vzniknout v budově bývalého výchovného ústavu v Králíkách. Je k tomu jako stvořený nejen svojí lokalitou téměř v centru města, ale také dostatečně velkými prostory, které by bylo možno využít i jako byty pro personál zařízení a také pro rostoucí počet zaměstnanců ski resortu Dolní Moravy. Starostka Králík s ministrem spravedlnosti Pelikánem však přišli s nápadem, že by zde mohla být věznice, ačkoliv jsme jako SPD již dříve navrhovali zřídit domov pro seniory a nabízeli jsme i pomoc s dotací. Starostka nás ovšem odbyla, že naši pomoc nepotřebuje a poradí si sama…

•••
4. Josef Majdiak
(starosta – Bošín, 42 let)

Co o sobě říká? Jsem kamarádský, rád pomáhám jiným lidem. Od dětství chovám zvířata pro krásu a užitek. A to mně provází celý život. Také proto působím v Českém svazu chovatelů jako jednatel základní organizace Choceň a jednatel Okresní organizace Ústí nad Orlicí. Jsem vyučen jako chovatel hospodářských zvířat ve Vysokém Mýtě, na tuto školu mě přivedl právě můj koníček. Jsem starostou malé krásné obce Bošín už 10 let. Mám rád upřímnost, za to přetvářku nesnáším. Motto: Co tě nezabije, to tě posílí.
Proč kandiduje za SPD? Líbí se mi zásadní programové body hnutí.
Co chce změnit v našem kraji? Dopravu. Těžkou přesunout co nejvíce na železnici. Spousta měst by jistě ocenilo obchvaty.

•••
5. Lucie Štěpánková
(MD – Nové Hrady, 28 let)

Po maturitě na střední škole pracovala jako operátorka call centra, pojišťovací zprostředkovatel či jako dělnice ve výrobě.
Co o sobě říká? Miluju volnou přírodu, psi, koně a nesnáším pavouky. Netoleruji lež, podvody a prospěchářství. Nesnáším závist. Nejvíc mne dokáže vytočit lidská hloupost, ta je nekonečná. Motto: Kdo chce – hledá způsob, kdo nechce - hledá důvod.
Proč je v SPD? Pakliže se principy přímé demokracie naučí občané používat (např. referendum), bude dobře v této zemi. A lepší systém k řízení státu ještě nikdo nevymyslel. Snad jen komunismus (v pravém slova smyslu), ale to je utopie, ten prakticky nikdy pořádně neexistoval – nefungoval a fungovat nemůže. A jestli mohu něco dobrého pro svou zemi a své děti něco udělat, tak to udělám, tedy – zasadím se o přímou demokracii a užívání jejich principů v praxi. SPD nabízí řešení.
Co chce změnit v našem kraji? Jako matka dvou malých dětí chci i pro ostatní rodiny dostatek financí pro výchovu a rozvoj svých potomků a taky dostatečné kapacity v MŠ a mateřských centrech. Kraj může obce, kam spadá působnost ohledně zřizování a spravování MŠ a ZŠ, pobídnout a podpořit při rozšiřování stávajících kapacit či vytvářet nové. Také chci, aby se o našem krásném kraji vědělo všude, po celé zemi, potažmo i za jejími hranicemi a to jen v tom dobrém slova smyslu. Turistický ruch tu má stále velké rezervy.

Politici mají krátkou paměť
Jan Nový – místopředseda Regionálního hnutí SPD Pardubického kraje

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že se budu jakýmkoliv způsobem angažovat v politice, tak bych se mu nejspíš vysmál. Vždycky jsem se utěšoval myšlenkou, že se mě to příliš netýká. Pak však přišla migrační krize a já pochopil, že tohle je natolik závažné téma, které se týká nás všech, neboť přijímaní muslimských migrantů do naší země, změní navždy naše životy. Tak jako se to stalo ve všech zemích Evropy, kde jsou touto smrtící infekcí již zasaženi…
O to víc mě zamrazilo, když jsem se koncem minulého léta dozvěděl, že azylový dům pro migranty má být zřízen i u nás v Králíkách. A já zjistil, jak hluboko je politika prohnilá!!! Od EU přes Babiše se Sobotkou, přes krajské hejtmany až po králickou starostku paní Ponocnou. Ta proti plánovanému zřízení útulku pro migranty neudělala od počátku zhola nic a ještě si dovolila protestující občany nazvat bandou blbečků kolem prezidenta Zemana!!!
Jediný z poslanců, který začal za Králíky bojovat, byl pan Okamura (SPD) a pak se dali věci do pohybu. Společně s iniciativou „Ne azylovému domu v Králíkách“ jsme uspořádali nenásilný „svíčkový protest“ za zkaženou budoucnost našich dětí. Lidé se probudili a naši petici proti azylovému domu během pár dní podepsali takřka všichni obyvatelé Králík a okolí, kteří měli tu možnost. Pak začal reagovat i hejtman pardubického kraje Martin Netolický, který dříve nebyl vůbec proti, ale když viděl, jak silný je odpor veřejnosti, tak otočil, aby zachránil alespoň nějaké politické body. Teď události překrucuje ve svůj prospěch a myslí, že lidé se pravdu nedozvědí. My v Králíkách dobře víme, jaký byl sled událostí…
A naše paní starostka? Ta má po tom všem, kdy se snažila od začátku dělat vše pro to, aby zde migranti byli a bojovala proti referendu, ještě tu drzost, kandidovat na kraj!!! Na jejím místě by každý soudný člověk raději chodil kanály…
Nejinak tomu je ovšem i ve vysoké politice. Vzpomeňte na výroky pana Babiše, kdy ještě před rokem vykřikoval do médií, jak migranty naše ekonomika potřebuje! Dnes už říká něco jiného. Ale něco jiného však dělá a spolu se Sobotkou se nám vysmívají za zády. Nejenom, že přijali tzv. uprchlické kvóty, ale ještě navíc slíbili přijmout tisíce muslimských migrantů dobrovolně. Vláda také před nedávnem odsouhlasila více než půl miliardy korun na integraci 6 000 migrantů v následujících třech letech. Ano i přes odpor veřejnosti a pěkně potichu! Co jsme si zvolili, to máme a můžeme jen tiše závidět Maďarům jejich vládu a premiéra, kteří hájí práva svého lidu a o (NE)přijmutí migrantů nechají rozhodnout lidem v závazném referendu.
Proto se zamyslete, komu dáte ve volbách svůj hlas. Těm co lžou a mění názory rychlostí větru na horách, podle toho jak se jim to zrovna hodí, nebo těm, co říkají od začátku všechno zcela jasně a o důležitých věcech chtějí nechat rozhodnout občany v referendech? Tak by to mělo být ve skutečné demokracii. Politik má sloužit lidu, nikoliv obráceně!

Fotogalerie

Foto: spdpardubicky.cz

Linkuj elánek Linkuj.cz  Linkuj.cz  |   Facebook  Facebook  |   Google  Google  |   Jagg.cz  Jagg.cz  |   Digg  Digg
Mohlo by Vás zajímat
loading...
   
Další zprávy z lokality Pardubický kraj
Mlha a náledí způsobily komplikace na silnicích
ŘSD oznámilo, že byla podepsána smlouva na stavbu D35 z Opatovic do Časů
Sníh, led, nízké teploty a zamrzlé auto. Nejčastější příčinou vzniku požárů v zimě je technická závada na elektroinstalaci
Hasič likvidovali nehody, požár auta a zachraňovali psa z díry
Silnice pokryla ledovka, hasiči měli plné ruce práce s likvidací nehod
Na zasněžených a zledovatělých silnicích se opět havarovalo
Sníh a zase sníh
Dopravu opět komplikovaly zledovatělá silnice a vozidla pohybující se na nich
Regionální doprava: Šest ku jedné pro České dráhy. Na Orlickoústecku se objeví i LeoExpress
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo výstavbu dálnice D35 v úseku Časy - Ostrov
Ledovka od nedělního večera komplikuje dopravu
V sobotu likvidovali hasiči dvě nehody
Motorové pily hasičů se přes noc nezastavily
Krajské železnice mohou po roce 2019 brázdit dva dopravci
Tradiční večerní soutěž v požárním útoku
Nebezpečí vzniku požárů hrozí také v Pardubickém kraji
Odpolední požáry v Pardubickém kraji
Pravidelná zkouška sirén
Při bouřce padaly stromy a blesk pravděpobodně zapálil stodolu
Platby za televize na pokojích ve všech krajských nemocnicích skončí
Po přívalovém dešti hasiči odčerpávali vodu ze zatopených objektů
Exministr končí na postu ředitele tří nemocnic v Podorlicku
Záchyty drog: Letos už 4.100 tablet léků s pseudoefedrinem
Klíšťová encefalitida se vyskytuje i v našem kraji
Hasiči o velikonočních svátcích udělovali pokuty za pálení trávy
Jarní požáry trávy: Vypalování v souvislých plochách je zakázáno
Včerejší sněhová nadílka potrápila řidiče
Jubilejní 40. ročník Pardubického hudebního jara a rok české státnosti
Hasiči včera zasahovali převážně na zasněžených silnicích. Likvidovali nehody a vytahovali vozidla z příkopů
Organizátoři šestého ročníku TECHNOhrátek hlásí šest návratů a tentokrát žádné nováčky

Do čela pardubického magistrátu zvolen Martin Charvát
21.11.2018 | 08:50 | Pardubice

Starostou Ústí potřetí v pořadí zvolen Petr Hájek
06.11.2018 | 09:58 | Ústí nad Orlicí

Noví zastupitelé zvolili starostu
06.11.2018 | 08:39 | Dobruška

Zastupitelé zvolili vedení města na další 4 roky
04.11.2018 | 07:44 | Vysoké Mýto

Starostou Nového Města bude i nadále Petr Hable
02.11.2018 | 07:23 | Nové Město nad Metují

Primátorem Hradce Králové bude na příští čtyři roky Alexandr Hrabálek
31.10.2018 | 15:50 | Hradec Králové

Město Žamberk má nové vedení
30.10.2018 | 12:17 | Žamberk

V Žamberku podepsána koaliční smlouva. Starostenský post získá Ano 2O11
25.10.2018 | 18:55 | (rup)

V Letohradě i v Ústí nad Orlicí skončilo koaliční vyjednávání. Starostové zůstávají
19.10.2018 | 10:48 | (rup)

Druhé kolo senátních voleb v Podorlicku sečteno. V Senátu zasednou kandidáti ODS
13.10.2018 | 14:19 * | Orlický.net

V Rychnově nad Kněžnou se dohodli na vládě čtyřkoalice. Radnici povede dál Jan Skořepa
10.10.2018 | 10:24 | ČRo

V Náchodě je domluvená nová koalice. Radnici bude vládnout čtyřkoalice v čele s Janem Birke
09.10.2018 | 07:31 | ČRo

Voliči na Náchodsku a Svitavsku půjdou znovu k volbám. V druhém kole budou hlasovat o svých senátorech
07.10.2018 | 09:19 | Orlický.net

Voliči rozdali karty, začalo sčítání hlasů
06.10.2018 | 15:22 * | Orlický.net

Za první den odvolilo ve městě 30 procent voličů
06.10.2018 | 09:21 | Ústí nad Orlicízprávy z měst v regionu Orlických hor a Podorlicka

Rychnov nad Kněžnou
Neplavte v tom sami!
Oslavte první narozeniny s Kamínkem
Odešel evropský režisér pohádkových příběhů. Podívejte se na starší reportáž
Pamětní deska dříve připomínala hrdinu bitvy u Zborova. Dneska nikdo neví, kde je
Ústí nad Orlicí
Poosmé se konal karneval na ledě
Valentýnské odběry v nemocnici oslovily 30 nových dárců krve
Proběhlo oblastní kolo Wolkrova Prostějova
Mateřinka pořádala karneval pro děti
Žamberk
Maceška má nové kvalitní zázemí a stala se Dětskou skupinou
Město Žamberk ocení talentovanou mládež
Lékařské zařízení má novou sanitu a bronchoskop
Lidé rozsvítili svíčky na pařezech pokácených lip
Lanškroun
Lanškrounský masopust spojuje tanec, zpěv, žertovné výstupy a hlavně dobrá nálada
Kvůli volbám může dostat tříletý trest odnětí svobody
Auto srazilo chodkyni. Zraněná dívka skončila v nemocnici
Dokončení stavby kulturního domu se opozdí. Návštěvníky přivítá v dubnu
Nové Město nad Metují
Důchodce se vybodoval, řidičské oprávnění ale neodevzdal
Víte, co bylo jedním z nejstarších řemesel, která kvetla v podhůří Orlických hor? Modrotisk!
Za několik týdnů začnou ve městě další komplikace v dopravě
Skauti budou rozdávat Betlémské světlo
Dobruška
Kamion skončil v příkopu. Řidič se ze zdemolované kabiny dostal sám bez vyproštění
Dobrušský velitel družstva hasičů odsloužil svou poslední směnu
Konec roku uzavřel Silvestřík pro děti
Noví zastupitelé zvolili starostu
Letohrad
Opilý muž si chtěl ublížit. Zásah policistů musel být velmi rychlý
Křížová cesta z Orlice míří do Olomouce
Další Hyundai zastavily plameny. Požár opět likvidovali přivolaní hasiči
Po roce v cíli: Vrak na parkovišti mohlo město nechat konečně zlikvidovat
Kostelec nad Orlicí
Hasiči likvidovali únik ropných látek do řeky Orlice
Nasadili AED, přispěli k záchraně lidského života
Stavby kostelecké stavební firmy byly oceněny titulem Stavba roku Královehradeckého kraje
Ranní požár v obchodě způsobil škodu za více než půl milionu korun
Choceň
V přádelně zahořela bavlna. Škody se vyšplhají do milionů
Opilý a bez řidičáku jezdil autem. To mu policie zabavila
Bavorák nebo Korejec? Viděli jste střet couvajících vozidel?
Protidrogová Makumba zasáhla, čtyři muži jsou obviněni z výroby či distribuce pervitinu
Týniště nad Orlicí
Osobák narazil do stojícího auta s vlekem
Skořápka s Alenou Mihulovou v Týništi nad Orlicí
Týnišťské děti obcházely město s kasičkami pro Tříkrálovou sbírku
Požár sazí v komínu si vyžádal zásah hasičů
Vamberk
Na křižovatce se srazila dvě osobní auta
Hasiči likvidovali následky dopravní nehody i uvolněný plech na střeše
Existovala ve Vamberku hrnčířská ulička? Na to odpoví nová výstava v Muzeu krajky
Vamberák zve na koncerty, letní kino, pohádku a výtvarné dílny pro děti
Česká Skalice
Náchodští hasiči cvičili na Rozkoši záchranu osoby, pod kterou se propadl led
V bývalé pekárně zahořel moučný prach
Motorka po střetu s autem skončila mimo silnici, motorkář v péči lékařů
Síť cyklostezek i přírodní biotopová koupaliště. Okolí vodní nádrže Rozkoš se rozvíjí
Rokytnice v Orlických horách
Plameny zachvátily fotbalové šatny. Škoda se vyšplhala na 200 tisíc
Tříkrálová sbírka ve městě vynesla víc jak 37 tisíc korun
Policisté hledanému překazili večírek. Vánoce si užil už ve vězení
V Haničce se střílí. Na vojenské tvrzi specialisté trhavinami odstraňují železobetonové zdi
Česká Třebová
Policie zadržela útočníka, který vážně zranil staršího muže
Víkend byl v okolí Třebové ve znamení dopravních nehod
V krematoriu hořelo. Vznítila se odkapávací nádoba
Oheň poničil bývalé mechanizační středisko železničářů
Opočno
Kanadsko-česká umělkyně Lenka Lichtenberg zavítá do Opočna. Předprodej vstupenek je již zahájen
Místo chirurgie domov pro seniory. Kraj v Opočně rozšíří kapacitu pobytových služeb
V pátek nad ránem to pěkně klouzalo. Auto se převrátilo na střechu a zastavilo těsně u rybníka
Druhý adventní koncert v Opočně byl plný českých a mezinárodních koled
Náchod
Policie zadržela mladíka, který má na svědomí explozi v bytě panelového domu
O absolventy zdravotnických škol máme velký zájem, stojíme o to, aby žili a pracovali v Náchodě sdělil nejen starosta Náchoda Jan Birke
Za výbuchem v bytě stojí drogy
Dermacol acoustic tour
Jablonné nad Orlicí
Auto se na přejezdu střetlo s osobním vlakem
Loupežné přepadení s airsoftovou zbraní: Napadeného zranil, ale peněz a mobilu se nezmocnil.
Osobák skončil převrácený na střeše, cestující v péči lékařů
Potkali se Na dece
Borohrádek
Nerespektoval zákaz řízení, díky policistům do cíle nedojel
Osobák skončil na střeše, řidiči pomohli svědci události z vozu ven
Hasiči likvidovali požár přístřešku
V Borohrádku strávili dva týdny se zahraničními hosty
Jaroměř
Tři jednotky likvidovaly požár historického vagónu
Měl kopat a válet svého psa po zemi. Prý ale jen zavrávoral a zvíře se leklo
Pozná někdo mladíky? Mohou objasnit nález či krádež peněženky s platební kartou
Od mladistvých si půjčoval telefon. Vždy pak utekl a telefon prodal
Králíky
Na louce se skrývalo šedesát zlatých dukátů z třicetileté války
Sháněl nějaké peníze. Podíval se do školy
Vyražte do Muzea opevnění Králický řopík
Vydejte se na Králický Sněžník. Budete pod ochranou Krulišáka a Rozvodnice
Hradec Králové
Turista si chtěl pořídit netradiční fotografii na Bílé věži. Lidé pod věží si mysleli, že jde o sebevraha
O dostavbě hal u Svinar budou zastupitelé rozhodovat za měsíc
Velkorysý dárek si k letošním narozeninám nadělila Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové
Vytopená ulice a tři nehody
Vysoké Mýto
Vedení města se snaží, aby život občanů byl rok od roku bezpečnější
Tradiční maškarní karneval si užili děti i rodiče
Zimní údržba ve městě čelí sněhu i ledovce
Hudba opět pomáhala. Pětiletému chlapci přinesla necelých třista tisíc
Pardubice
Další krok k výběru dvou železničních dopravců. Radní schválili návrhy smluv
Muž s minolovkou nalezl podezřelý předmět
Policie zveřejnila podrobnosti ke čtvrtečnímu útoku na 78letého seniora. Pachatel muže pobodal kvůli pár stovkám
Rušný víkend na letišti: Přiletěl Ruslan
Litomyšl
Gymnázium se pyšní moderními učebnami biologie
Výmol na silnici vyvolal hádku mezi cyklistou a řidičem osobáku
Litomyšlská interna je v novém. Kraj si vilu Klára zatím nechá
Máslový lupič odhalen. Bez řidičáku a peněz odvezl přes 70 kg másla
Solnice
Kamionu se převrátil návěs do příkopu. Stalo se to ale na kruhovém objezdu
Autobus plný cestujících projel kruhovým objezdem a skončil v příkopu
Řidič náklaďáku vjel do protisměru a narazil do dvou aut. Ta skončila po příkopech
Stovky lidí se podílely na slavnostním zasazení aleje "Lip svobody"
Orlické hory
Policisté na běžkách kontrolovali chaty a chalupy
Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko prezentovala nabídku turistické oblasti na veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně
Musheři mají za sebou 300 kilometrů po hřebenech hor
Stovky psů, saně, lyže i kola. Začal 23. ročník náročného závodu psích spřežení Šediváčkův long
Podorlicko
Hasiči na Valentýna likvidovali několik nehod
Obleva zvedla hladinu potoků
Nemocnice v regionu se dnešním dnem zavírají pro návštěvy. Důvodem je chřipková epidemie
Auta opět končila mimo silnici, některá šla i přes střechu
Rychnovsko
Během jedné hodiny dvě auta skončila mimo vozovku. Na tu z nákladního pak spadl také náklad
Alkoholová navigace: V zatáčkách navádí přímo do zdí.
Hasiči vytahovali auto z potoka a likvidovali následky střetu uprostřed křižovatky
Zasněžené silnice jsou pro řidiče stále velkou komplikací
Orlickoústecko
Nezodpovědní řidiči za volantem: Policisté zaznamenali od začátku měsíce několik nehod způsobených pod vlivem alkoholu
Noc byla pro hasiče velmi rušná, likvidovat museli hned dva požáry
Pondělní nárazový vítr lámal stromy, odnesl také plechovou garáž
Kamiony jezdí přes uzavřený Suchý vrch. Vyprostit je musí hasiči
Náchodsko
Ve skalách zachraňovali zraněnou osobu
Tragická událost na kolejích: Žena střet s vlakem nepřežila
Místo do školy chodil za školu. Za «ne»docházku se budou zodpovídat rodiče.
Drzý zloděj neuspěl. V domku probudil spící obyvatelku

provozuje (c) Pro Junior, z.s. 2006-2019 | ISSN 1803-6317 | za obsah ručí autoři jednotlivých příspěvků
zprávy z volně přístupných zdrojů jsou označeny zkratkou zdroje | | gdpr | ceník inzerce | admin
TOPlist Google+