Profil autora:
vložil Komerční sdělení
jméno placená inzerce
autor fotografií spdpardubicky.cz
hash tag #krajskevolby2016
23.09.2016 11:00

Komerční sdělení

Zpravodajství
volby

Zobrazeno 3280x

Hodnocení

Hnutí Svoboda a přímá demokracie je politické hnutí, které prosazuje zásadní ústavní a legislativní změny směřující k obraně  svobody a demokracie v České republice. Za základní princip obrany demokracie považujeme zavedení přímé demokracie a široké zapojení občanů do řízení země.
Považujeme za nutné ukončit demo-demokracii, ve které vládnou kmotrovské stranické mafie. Falešné hry politických stran na levici a pravici přivedly naši republiku do bludného kruhu hlubokých dluhů, vysokých daní a krizí. Musíme prosadit změny, které vrátí občanům důvěru v budoucnost. Změny, které vrátí smysl „férovému“ podnikání a poctivé práci. Lidé musí znovu vědět, že za svou práci dostanou důstojnou mzdu a za své daně  důstojnou penzi, vzdělání, zdravotní a sociální péči. Stát musí být garantem jejich bezpečí a strážcem práva a svobody. Prosazujeme systém sociální solidarity společnosti k potřebným. Především k seniorům, dětem a invalidům.

Podporujeme tradiční hodnoty naší společnosti a považujeme fungující rodinu za její podstatu. Rodina zasluhuje ochranu a podporu. Za základ rodiny považujeme tradiční svazek muže a ženy. Odmítáme propagaci a podporu názorů a chování, které ohrožují fungování rodin a výchovu dětí v rodině. Podporujeme systém rovnováhy občanských svobod a povinností. Občané mají právo na ochranu svého soukromí, identity, osobních informací a dat před preventivním špehováním státu.
Požadujeme přijetí zákona o širokém ZÁVAZNÉM referendu (a ne ten paskvil co prosazuje současná vláda), aby majitelé této země, tedy občané měli právo rozhodovat o všech důležitých věcech. A to na všech úrovních, od obcí, přes kraje až po parlament ČR. Chceme následovat Velkou Británii v opuštění EU, chceme CZEXIT!!! Přímou demokracii a její principy prosazujeme na všech úrovních, proto jsme se rozhodli kandidovat již do krajských voleb.

Toto jsou naši kandidáti:

•••
1. Jiří Kohoutek
(živnostník – Horní Jelení, 51 let)

Po vyučení pracoval jako tesař, pojišťovací makléř…. Podniká již téměř 18 let.
Co o sobě říká? Jsem kamarádský, starostlivý a nekonfliktní. Vztah k přírodě a ke zvířatům mám od malička. Nesnáším pokrytectví, lež, přetvářku a nepravosti páchané na bezmocných. Motto: Každému co si zaslouží.
Proč je v SPD? Protože se plně ztotožňuji s programem (všemi 10 zásadními body). Chci společně s kolegy navrátit naši zemi svrchovanost, soběstačnost a všem jejím obyvatelům pocit bezpečí a to jak v domácím prostředí (můj dům, můj hrad) tak i bezpečnou zem obecně a její hranice.
Co chce změnit v našem kraji? Aby náš kraj vedli slušní a poctiví lidé, žádní političtí kariéristi. Chci, aby v našem kraji našli naši senioři důstojné bydlení za přijatelný peníz a nemuseli přitom na to čekat měsíce a roky. Chci dostatek míst pro děti ve školkách a zároveň i nadále dost dětí, které tyto kapacity naplní.

•••
2. Jiří Langr
(živnostník – Líšnice, 50 let)

Po vyučení pracoval jako truhlář, topič či řidič nákladních vozidel. Podniká již 24 let.
Co o sobě říká? Jsem týmový hráč, vytrvalý, přátelský, neústupný, trochu prudší povahy, ale spolehlivý. Mám velice kladný vztah k přírodě a zvířatům, především ke psům. Nesnáším pomluvy, přetvářky a lidskou hloupost. Naopak si vážím lidí se zdravým selským rozumem a těch co něco ve svém životě dokázali a něco umí. Motto: Nedělej jiným to, co se nelíbí a vadí tobě.
Proč je v SPD? Hnutí SPD plně podporuju a souhlasím s jeho programovým prohlášením a stojím 100% na jejich straně a nedopustím to, že by naše země skončila jako hromada smetí pod evropskou vlajkou. Budu jakkoli nápomocen na její obnovení. Pamatujme na budoucnost našich dětí a jejich dalších potomků!!!
Co chce změnit v našem kraji? Dopravní systém - hlavně přeložky v Pardubickém kraji (R 35 a  obchvat Žamberku- jižní strana atp.) Odlehčení silnic od nákladní dopravy - přesun na železnici. Více podporovat turistický ruch. Pomoc seniorům a sociálně slabším lidem. Služby pro matky a rodiny s dětmi a obecně podpora mladých rodin. Podpora lidí v Podnikání

•••
3. Jan Nový
(živnostník – Lichkov, 32 let)

Od získání maturity pracuje jako truhlář. V současné době podniká, stále v oboru.
Co o sobě říká? Jsem férový člověk, se zdravým selským rozumem. Motto: Chovej se ke každému tak, jak se on chová k tobě.
Proč je v SPD? Protože mi již došla trpělivost s počínáním našich politiků, kteří si pletou demokracii s diktaturou a jdou zcela proti přání svého lidu. Plně se ztotožňuji s programem SPD a názory Tomia Okamury, kterého sleduji již od doby, kdy ještě ani nebyl v politice. Je to jeden z mála českých politiků, který není ohebný podle toho, odkud zrovna vítr fouká a nemění své názory!
Co chce změnit v našem kraji? Prioritou je pro mě zabránění vzniku jakýchkoliv azylových center pro migranty. Naopak budu prosazovat vznik domů pro seniory, kterých je nejenom v našem kraji kritický nedostatek. Lidé čekají na uvolněné místo několik let a zpravidla se ho ani nedožijí. Jeden takový velký domov důchodců by mohl vzniknout v budově bývalého výchovného ústavu v Králíkách. Je k tomu jako stvořený nejen svojí lokalitou téměř v centru města, ale také dostatečně velkými prostory, které by bylo možno využít i jako byty pro personál zařízení a také pro rostoucí počet zaměstnanců ski resortu Dolní Moravy. Starostka Králík s ministrem spravedlnosti Pelikánem však přišli s nápadem, že by zde mohla být věznice, ačkoliv jsme jako SPD již dříve navrhovali zřídit domov pro seniory a nabízeli jsme i pomoc s dotací. Starostka nás ovšem odbyla, že naši pomoc nepotřebuje a poradí si sama…

•••
4. Josef Majdiak
(starosta – Bošín, 42 let)

Co o sobě říká? Jsem kamarádský, rád pomáhám jiným lidem. Od dětství chovám zvířata pro krásu a užitek. A to mně provází celý život. Také proto působím v Českém svazu chovatelů jako jednatel základní organizace Choceň a jednatel Okresní organizace Ústí nad Orlicí. Jsem vyučen jako chovatel hospodářských zvířat ve Vysokém Mýtě, na tuto školu mě přivedl právě můj koníček. Jsem starostou malé krásné obce Bošín už 10 let. Mám rád upřímnost, za to přetvářku nesnáším. Motto: Co tě nezabije, to tě posílí.
Proč kandiduje za SPD? Líbí se mi zásadní programové body hnutí.
Co chce změnit v našem kraji? Dopravu. Těžkou přesunout co nejvíce na železnici. Spousta měst by jistě ocenilo obchvaty.

•••
5. Lucie Štěpánková
(MD – Nové Hrady, 28 let)

Po maturitě na střední škole pracovala jako operátorka call centra, pojišťovací zprostředkovatel či jako dělnice ve výrobě.
Co o sobě říká? Miluju volnou přírodu, psi, koně a nesnáším pavouky. Netoleruji lež, podvody a prospěchářství. Nesnáším závist. Nejvíc mne dokáže vytočit lidská hloupost, ta je nekonečná. Motto: Kdo chce – hledá způsob, kdo nechce - hledá důvod.
Proč je v SPD? Pakliže se principy přímé demokracie naučí občané používat (např. referendum), bude dobře v této zemi. A lepší systém k řízení státu ještě nikdo nevymyslel. Snad jen komunismus (v pravém slova smyslu), ale to je utopie, ten prakticky nikdy pořádně neexistoval – nefungoval a fungovat nemůže. A jestli mohu něco dobrého pro svou zemi a své děti něco udělat, tak to udělám, tedy – zasadím se o přímou demokracii a užívání jejich principů v praxi. SPD nabízí řešení.
Co chce změnit v našem kraji? Jako matka dvou malých dětí chci i pro ostatní rodiny dostatek financí pro výchovu a rozvoj svých potomků a taky dostatečné kapacity v MŠ a mateřských centrech. Kraj může obce, kam spadá působnost ohledně zřizování a spravování MŠ a ZŠ, pobídnout a podpořit při rozšiřování stávajících kapacit či vytvářet nové. Také chci, aby se o našem krásném kraji vědělo všude, po celé zemi, potažmo i za jejími hranicemi a to jen v tom dobrém slova smyslu. Turistický ruch tu má stále velké rezervy.

Politici mají krátkou paměť
Jan Nový – místopředseda Regionálního hnutí SPD Pardubického kraje

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že se budu jakýmkoliv způsobem angažovat v politice, tak bych se mu nejspíš vysmál. Vždycky jsem se utěšoval myšlenkou, že se mě to příliš netýká. Pak však přišla migrační krize a já pochopil, že tohle je natolik závažné téma, které se týká nás všech, neboť přijímaní muslimských migrantů do naší země, změní navždy naše životy. Tak jako se to stalo ve všech zemích Evropy, kde jsou touto smrtící infekcí již zasaženi…
O to víc mě zamrazilo, když jsem se koncem minulého léta dozvěděl, že azylový dům pro migranty má být zřízen i u nás v Králíkách. A já zjistil, jak hluboko je politika prohnilá!!! Od EU přes Babiše se Sobotkou, přes krajské hejtmany až po králickou starostku paní Ponocnou. Ta proti plánovanému zřízení útulku pro migranty neudělala od počátku zhola nic a ještě si dovolila protestující občany nazvat bandou blbečků kolem prezidenta Zemana!!!
Jediný z poslanců, který začal za Králíky bojovat, byl pan Okamura (SPD) a pak se dali věci do pohybu. Společně s iniciativou „Ne azylovému domu v Králíkách“ jsme uspořádali nenásilný „svíčkový protest“ za zkaženou budoucnost našich dětí. Lidé se probudili a naši petici proti azylovému domu během pár dní podepsali takřka všichni obyvatelé Králík a okolí, kteří měli tu možnost. Pak začal reagovat i hejtman pardubického kraje Martin Netolický, který dříve nebyl vůbec proti, ale když viděl, jak silný je odpor veřejnosti, tak otočil, aby zachránil alespoň nějaké politické body. Teď události překrucuje ve svůj prospěch a myslí, že lidé se pravdu nedozvědí. My v Králíkách dobře víme, jaký byl sled událostí…
A naše paní starostka? Ta má po tom všem, kdy se snažila od začátku dělat vše pro to, aby zde migranti byli a bojovala proti referendu, ještě tu drzost, kandidovat na kraj!!! Na jejím místě by každý soudný člověk raději chodil kanály…
Nejinak tomu je ovšem i ve vysoké politice. Vzpomeňte na výroky pana Babiše, kdy ještě před rokem vykřikoval do médií, jak migranty naše ekonomika potřebuje! Dnes už říká něco jiného. Ale něco jiného však dělá a spolu se Sobotkou se nám vysmívají za zády. Nejenom, že přijali tzv. uprchlické kvóty, ale ještě navíc slíbili přijmout tisíce muslimských migrantů dobrovolně. Vláda také před nedávnem odsouhlasila více než půl miliardy korun na integraci 6 000 migrantů v následujících třech letech. Ano i přes odpor veřejnosti a pěkně potichu! Co jsme si zvolili, to máme a můžeme jen tiše závidět Maďarům jejich vládu a premiéra, kteří hájí práva svého lidu a o (NE)přijmutí migrantů nechají rozhodnout lidem v závazném referendu.
Proto se zamyslete, komu dáte ve volbách svůj hlas. Těm co lžou a mění názory rychlostí větru na horách, podle toho jak se jim to zrovna hodí, nebo těm, co říkají od začátku všechno zcela jasně a o důležitých věcech chtějí nechat rozhodnout občany v referendech? Tak by to mělo být ve skutečné demokracii. Politik má sloužit lidu, nikoliv obráceně!

Fotogalerie

Foto: spdpardubicky.cz

Linkuj elánek Linkuj.cz  Linkuj.cz  |   Facebook  Facebook  |   Google  Google  |   Jagg.cz  Jagg.cz  |   Digg  Digg
Mohlo by Vás zajímat
loading...
   
Další zprávy z lokality Pardubický kraj
Na přihlášení stavby roku už zbývají jen dva týdny
Mezi školáky výrazně přibývá dívek, které mají zájem o techniku a řemesla
V souvislosti se silným deštěm hasiči zasahovali na Orlickoústecku a Svitavsku
Krásné počasí svádělo k vyjížďkám. A také se bouralo
Hasiči na začátku prodlouženého víkendu likvidovali hned dvě vážné nehody
Kuna uvízla za hromosvodem. Nebýt hasičů, udusila by se
Triumfální Vivaldiho Gloria na úvod druhé poloviny Pardubického hudebního jara
Návštěvy pacientů v nemocnicích Pardubického kraje jsou opět povoleny
Festival podporující vědu a techniku má za sebou úspěšná oblastní kola
Mlha a náledí způsobily komplikace na silnicích
ŘSD oznámilo, že byla podepsána smlouva na stavbu D35 z Opatovic do Časů
Sníh, led, nízké teploty a zamrzlé auto. Nejčastější příčinou vzniku požárů v zimě je technická závada na elektroinstalaci
Hasič likvidovali nehody, požár auta a zachraňovali psa z díry
Silnice pokryla ledovka, hasiči měli plné ruce práce s likvidací nehod
Na zasněžených a zledovatělých silnicích se opět havarovalo
Sníh a zase sníh
Dopravu opět komplikovaly zledovatělá silnice a vozidla pohybující se na nich
Regionální doprava: Šest ku jedné pro České dráhy. Na Orlickoústecku se objeví i LeoExpress
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo výstavbu dálnice D35 v úseku Časy - Ostrov
Ledovka od nedělního večera komplikuje dopravu
V sobotu likvidovali hasiči dvě nehody
Motorové pily hasičů se přes noc nezastavily
Krajské železnice mohou po roce 2019 brázdit dva dopravci
Tradiční večerní soutěž v požárním útoku
Nebezpečí vzniku požárů hrozí také v Pardubickém kraji
Odpolední požáry v Pardubickém kraji
Pravidelná zkouška sirén
Při bouřce padaly stromy a blesk pravděpobodně zapálil stodolu
Platby za televize na pokojích ve všech krajských nemocnicích skončí
Po přívalovém dešti hasiči odčerpávali vodu ze zatopených objektů

Dnes a zítra volby do Evropského parlamentu
24.05.2019 | 08:36 | Orlický.net

Do čela pardubického magistrátu zvolen Martin Charvát
21.11.2018 | 08:50 | Pardubice

Starostou Ústí potřetí v pořadí zvolen Petr Hájek
06.11.2018 | 09:58 | Ústí nad Orlicí

Noví zastupitelé zvolili starostu
06.11.2018 | 08:39 | Dobruška

Zastupitelé zvolili vedení města na další 4 roky
04.11.2018 | 07:44 | Vysoké Mýto

Starostou Nového Města bude i nadále Petr Hable
02.11.2018 | 07:23 | Nové Město nad Metují

Primátorem Hradce Králové bude na příští čtyři roky Alexandr Hrabálek
31.10.2018 | 15:50 | Hradec Králové

Město Žamberk má nové vedení
30.10.2018 | 12:17 | Žamberk

V Žamberku podepsána koaliční smlouva. Starostenský post získá Ano 2O11
25.10.2018 | 18:55 | (rup)

V Letohradě i v Ústí nad Orlicí skončilo koaliční vyjednávání. Starostové zůstávají
19.10.2018 | 10:48 | (rup)

Druhé kolo senátních voleb v Podorlicku sečteno. V Senátu zasednou kandidáti ODS
13.10.2018 | 14:19 * | Orlický.net

V Rychnově nad Kněžnou se dohodli na vládě čtyřkoalice. Radnici povede dál Jan Skořepa
10.10.2018 | 10:24 | ČRo

V Náchodě je domluvená nová koalice. Radnici bude vládnout čtyřkoalice v čele s Janem Birke
09.10.2018 | 07:31 | ČRo

Voliči na Náchodsku a Svitavsku půjdou znovu k volbám. V druhém kole budou hlasovat o svých senátorech
07.10.2018 | 09:19 | Orlický.net

Voliči rozdali karty, začalo sčítání hlasů
06.10.2018 | 15:22 * | Orlický.netzprávy z měst v regionu Orlických hor a Podorlicka

Rychnov nad Kněžnou
Začala přestavba okružní křižovatky. Dopravu bude komplikovat až do listopadu
Muže s dítětem pobodaly v lesoparku vosy. Složky IZS se naštěstí k pacientům s alergickou reakcí dostaly včas
Děti dostaly dárek. Mají nové dětské hřiště
První ročník festivalu JízdárnaFest se vydařil
Ústí nad Orlicí
Radnice spustila na webu interaktivní mapu města
Osobák vjel na železniční přejezd přímo před nákladní vlak
První atletický Rieter víkend byl úspěšný
Dnes startuje 94. pouť
Žamberk
Rumpál u kostela znovu čerpá vodu
Přes prsty - nejočekávanější česká letní komedie se blíží!
Muž místo řízení odháněl obtěžující hmyz. Auto po chvíli převrátil na střechu
Žamberská Orlická brána po třinácté tradičně i trochu jinak.
Lanškroun
L´Art měří své kvality v architektonických soutěžích
Obyvatelé města navrhli do participativního rozpočtu 29 projektů
Sametová revoluce v Lanškrouně
Městské muzeum připravuje novou výstavu – Svět hraček
Nové Město nad Metují
U zámku budou mít děti nové hřiště. To stávající totiž projde rekonstrukcí
Slavnostně otevřeli Bartoňovu vyhlídku. Majitelé byli oceněni za architektonický počin
Jen děti opustily školu, navštívil ji někdo jiný. A bral vše, co mu přišlo pod ruce
Do střechy rodinného domu uhodil blesk. Poškodil část krytiny a rozvody elektroinstalace
Dobruška
Pavel Štěpán zve na Dobrušskou filmovou klapku
Stavba okružní křižovatky na silnici I/14 pokračuje. Dokonce s mírným předstihem
Řidič se vydal sklízet obilí. Místo kombajnu použil osobní auto
Florbalový Open Air Cup Dobruška 2019 je minulostí
Letohrad
Domov pod hradem Žampach otevře dva nové domky
Auto otevřel jako konzervu. Pod vlivem alkoholu se střetl s popeláři
Festival zakončil Lubomír Brabec a Boni Pueri
Vyhlášením ceny Grand prix začal MHL Letohrad 2019. Galakoncert byl na bedrou Hradišťanu
Kostelec nad Orlicí
První Kostelecká náplavka byl mejdan!
První Kostelecká náplavka už tuto sobotu!
Dívčí válka s nudou v Kostelci
Proběhl běh pro Šanci Onkoláčkům
Choceň
Do komunálního odpadu už žádné plasty či bioodpad. Jinak popeláři popelnici nevyvezou
Požár krmelce zřejmě založil žhář
Hudební festival je za dveřmi
Chodkyně se střetla s kamionem. Policie hledá svědky tragické dopravní nehody
Týniště nad Orlicí
Proč se běhá po pralese. Charitativní akce přispěla víc jak dvaceti tisíci
Na Rychnovsku po pěti letech opět vykvetly vzácné orchideje. Může za to chladný a deštivý květen
Swingový festival Jardy Marčíka už počtyřiadvacáté
Cizinecká policie během dopoledne zkontrolovala 56 osob, devět cizinců skončilo zajištěných
Vamberk
Na návěsu kamionu začala hořet pneumatika
Osobák prorazil zábradlí a skončil v řece převrácený na střechu
Palisády kruhového objezdu si vyžádaly život dalšího motorkáře
Čarodějnické ohně práci hasičům nepřidělaly, hořící stroj ano
Česká Skalice
Hledali osobu na hladině, našli ji ale ve vedlejší obci
Starší muž měl obtěžovat a osahávat mladou dívku. Policisté se ptají, zda se to nestalo i jiným dívkám či ženám
Náchodští hasiči cvičili na Rozkoši záchranu osoby, pod kterou se propadl led
V bývalé pekárně zahořel moučný prach
Rokytnice v Orlických horách
Bagr, jeřáb a traverzy. Víte, jak se usazuje mnohatunová střílna v 21. století?
Opravili nebezpečnou křižovatku, teď připravují parkoviště
Hasičský pomník v novém
Prašné parkoviště na Panském Poli je minulostí. Nově tu je víc jak 80 míst
Česká Třebová
Kraj pomůže lidem z vyhořelého paneláku v České Třebové milionem korun
Koněm tažený vozík nabořil zaparkované auto. Vozka od nehody ujel
Střecha činžáku v plamenech: Hasiči plameny zdolali po osmi hodinách vysilujícího zásahu, evakuováno bylo 40 lidí
Cyklomaraton v České Třebové oslaví již 11. narozeniny
Opočno
Závěr pouti ve znamení zásahu záchranářů a first respondera
Snažil se uhasit požár v garáži. Popálil si ruku
Pouť a jarmark jsou za dveřmi
Dětské závody pomůžou malé Janičce. Pomoci můžete i vy
Náchod
Opravy v náchodských školách finišují
Novinky v náchodském bazénu
Muž roku a Den dobrých skutků je za dveřmi
Ludvík a Dáša se musí hýbat - náchodským medvědům se změnilo krmení
Jablonné nad Orlicí
Májový koncert k 30. výročí založení Jabloňky
Společná výstava tří ZUŠ
Mladí umělci vystavují, během vernisáže proběhla také dražba
Na náměstí mají originální jarní výzdobu
Borohrádek
Osobák narazil do návěsu nákladního auta, děti dostaly plyšové hračky
Odstartoval celorepublikový řetězec dobrých skutků
Žáci základní školy by příští rok mohli sportovat na moderním hřišti
Začíná celorepublikový řetězec dobrých skutků
Jaroměř
Nehoda 5 aut: Poslední nedobrzdil, dál už fungoval dominový efekt
Horská kola zmizela ze sklepních kójí
Potřebovali peníze. Místo do bankomatu si zašli do zahradnictví
Opilý muž sedl do auta za volant a rozjel se. Naštěstí byl pod dohledem policejní kamery, strážníci ho po chvíli odstavili
Králíky
Ohlédnutí za 22. ročníkem Cihelny
Vyražte na Cihelnu. Mimo vojenských ukázek uvidíte v akci také jízdní policii
Jedete na Cihelnu? Stavte se také v pěchotním srubu nebo v muzeu celnictví
Krádež sena objasněna. Zemědělci mají krmivo zpět
Hradec Králové
Zdenko Frťala: Musíme trestat chyby – jako s Varnsdorfem
Proražená závora a dva poničené automobily. Rychlý odjezd z nemocnice se důchodci nevyplatil
V babyboxu na záchrance nalezli odloženého chlapce
Město chce do projektů na zadržení vody v krajině v následujících letech investovat až 60 milionů
Vysoké Mýto
Další ze symbolů města projde obnovou
Nové semafory na průtahu městem pomohou hlavně místním
Na ubytovně hořelo, hasiči evakuovali deset osob
Na silnici I/35 na opraveném průtahu městem probíhá odstraňování poruchy vodovodního řadu
Pardubice
Hasiči se při letním výcviku zaměřují na záchranu tonoucích osob
Cizinec, obviněný z těžkého ublížení na zdraví, putoval do vazební věznice
Pardubický chodník slávy zdobí nová jména
Muži vzplál oděv. Policisté nyní zjišťují okolnosti
Litomyšl
Jednu z největších škol v kraji čekají další opravy historických budov
V brownfieldu postaví Lidl. Budova musí respektovat historický ráz lokality
Kraj chce ve spolupráci s městem vybudovat 77 parkovacích míst v Litomyšlské nemocnici
Pracovali nelegálně. Sedm mužů a tři ženy čeká vyhoštění
Solnice
Nedobrzdil a naboural. Nezkušený řidič přijde možná o papíry, které ještě ani nedostal
Další osobák na střeše. K tomu poškozená tři jiná auta
Slavnostně otevřeli zrekonstruovaný společenský dům. Až do neděle probíhá den otevřených dveří
Technická závada způsobila zahoření linky v sušárně
Orlické hory
Autobusu upadl přívěs na jízdní kola. A s ním část karoserie
Rampepurda rampepurďácká má svoji sochu. Už jste ji byli navštívit?
Přes horké počasí vyrazili do hor cyklisté, 70 z nich závodí v rámci 4. ročníku Mamut Bike-O
Cyklobusy opět zamíří do Orlických hor
Podorlicko
Hasiči likvidovali následky několika dopravních nehod
Dvě dopravní nehody uzavřely silnice
Biograf Etienne se vrací do podhůří
O víkendu se opět bouralo
Rychnovsko
Festival F. L. Věka 2019 nabídne hudební legendy, vítěze prestižní soutěže i nastupující hvězdy
Policisté kontrolovali chaty a chalupy
Neber, co ti nepatří! Zlodějíčci uvízli v policejní síti
Při dvou nočních nehodách museli hasiči vyprošťovat
Orlickoústecko
Poškozená plynová přípojka a havarované auto do stromu
Řidička se s autem doslova zapíchla do mostku
Orlickoústecko se dočkalo knihy z nebe
Po třiatřicáté jeli Regionem Orlicka
Náchodsko
Dopravní nehoda s úmrtím: Muž na invalidní tříkolce nedal přednost autu
Jeden osobák narazil do stromu, jiný skončil převrácený na střeše
Policisté řešili mimo jiné nesprávné předjíždění. Řidiče sledoval ze vzduchu také vrtulník
Dejte si pozor na další způsoby internetových podvodů. Aukci prý nevyhrál, ale prodejce mu nabídl jiné zboží

provozuje (c) Pro Junior, z.s. 2006-2019 | ISSN 1803-6317 | za obsah ručí autoři jednotlivých příspěvků
zprávy z volně přístupných zdrojů jsou označeny zkratkou zdroje | | gdpr | ceník inzerce | admin
TOPlist Google+