16.09.2022 10:35
HZS
Zpravodajství
krimi
Zobrazeno
1695x
|
Ve čtvrtek v odpoledních hodinách v 16:19 hodin byla na dálnici D11 v úseku Praskačka - Sedlice nahlášena dopravní nehoda nákladního a osobního automobilu. Na místo události vyjeli se dvěma vozidly profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové - Pražská.
"Ve směru na Prahu u Praskačky se stala nehoda nákladního a osobního vozidla, událost je bez zranění," okomentovali událost hasiči na svém twitterovém účtu.
V posledních dvou dnech jde druhou událost, která zablokovala dálnici v našem regionu. Ve středu před sedmou hodinou ranní došlo na dálnici D35 v místě zúžení vozovky v Opatovicích nad Labem ke střetu dvou vozidel.

Podpořte redakci on-line deníku Orlický.net! Klikněte, prosím, na reklamní banner našich inzerentů. Tento zpravodajský portál funguje díky reklamě jako je tato. Děkujeme.
|