18.05.2023 17:01
Fletch
Zpravodajství
volný čas
Zobrazeno
4812x
|
Těchonínský spolek turistů společně s Obcí Těchonín zvou na tradiční znovuzrozený pochod Toulání kolem Orlice 2023 (26. ročník), který se v Těchoníně uskuteční v sobotu 3.6.2023.
Pro malé i velké turisty jsou opět připraveny 4 trasy. Pro mladší účastníky je přichystána dětská trasa 3 km se soutěžemi a kvízem s tématem MIMONI – JÁ PADOUCH, pro zdatnější pak trasy 13, 23 a 40 km, které jdou zdolat pěšky i na kolech.
Každý, kdo projde stanovenými kontrolami, obdrží pamětní diplom, tématický pohled a dřevěnou gravírovanou medaili. Pro děti jsou připraveny sladké odměny na stanovištích dětské trasy a v cíli k medaili a diplomu ještě malé překvapení. Na trasách bude zajištěno bohaté občerstvení – na startu a v cíli u hasičské zbrojnice, na Lesovně, Boudě, Suchém Vrchu a na trase 40 km i na Kašparově chatě na Adamu.
KAŽDÝ OBDRŽÍ V CENĚ STARTOVNÉHO NA BOUDĚ SUŠENKU A MOŽNOST NÁPOJE
Jako vždy, díky dobré spolupráci s partnery, je připravena volná vstupenka do Dělostřelecké tvrze Bouda (tentokrát se podíváte na jiný objekt tvrze Bouda) a na Suchém Vrchu se oproti volné vstupence dostanete zdarma na rozhlednu. V den pochodu se můžete za poloviční vstupné podívat i do ČETNICKÉ STANICE v Těchoníně. V cíli od 17 hodin zahraje živá kapela INV z Jablonného nad Orlicí.
Všechny startovní lístky budou slosovatelné a vylosovaní šťastlivci se mohou těšit na zajímavé ceny.

Podpořte redakci on-line deníku Orlický.net! Klikněte, prosím, na reklamní banner našich inzerentů. Tento zpravodajský portál funguje díky reklamě jako je tato. Děkujeme.
|