21.03.2025 07:00
Pardubice
Zpravodajství
krimi
Zobrazeno
1848x
|
Senior, kterého dlouho nikdo neviděl, protože doma upadl. A k tomu zavřený byt. Tento příběh se děje poměrně často. Jenže tentokrát důvodem nebylo jen slabé zdraví. Strážníky přivolal správce domu, který hledal seniorku.
Dlouho ji nikdo neviděl, a tak se postupně hlídka strážníků, policisté a hasiči sešli u otevírání dveří jejího bytu. Seniorka skutečně v bytě upadla a byla naživu ale pro jistotu si ji převzali do péče záchranáři. Její i volání strážníků přes troje zavřené dveře v bytě slyšet nebylo.
Příčinou pádů bývá většinou už chatrné zdraví, jenže při průchodu bytem strážníci narazili i na další příčinu. Nánosy odpadu a vyskládané lahve od rumu a dalšího alkoholu všude, kam se jen dalo. Ne vždy je taková záchrana jen „hezký“ příběh. I takto to někdy bohužel končí.
|