Foto: Policie ČR

Policisté hledají cestující z vlaku, který se na přejezdu srazil s autem

Vložil: (rup) | Publikováno: 06.11.2021 | 09:04 | Zobrazeno: 8646x
##nehody #stretautasvlakem #orlickynetdoprava

O železniční nehodě, která se stala na konci října na zdejším nechráněném přejezdu, jsme již informovali. Vyšetřovatelé se nyní obracejí na cestující, kteří v době střetu cestovali osobním vlakem.

"Říjnový střet vozidla Volkswagen Amarok s osobním vlakem má ještě několik otazníků, proto se obracíme na svědky, konkrétně cestující z vlaku Regio Nova, kteří před příjezdem hlídek na místo události z vlaku odešli," oslovila média tisková mluvčí Policei ČR Eva Maturová.
26. října v 16:55 hodin došlo na nechráněném železničním přejezdu ke střetu RegioNovy a terénního auta. Ve vlaku cestovalo 10 lidí, ve voze cestoval jeden dospělý a dvě děti. Nikdo neměl být zraněn.
"Pokud jste ve vlaku 26. října v Hrušové na Orlickoústecku v 16:55 seděli, přihlaste se dopravním policistům v Ústí nad Orlicí přes linku 158. Vaše postřehy by mohly vést ke konečnému rozuzlení nehodového děje," požádala o pomoc policejní mluvčí.

Doporučené články

Další zprávy z lokality Hrušová