Fiat skončil ve stromech, po řidiči se slehla zem
Vložil: HZS
|
Publikováno: 21.11.2018 | 10:29
|
Zobrazeno: 1581x
##nehody #automimosilnici #orlickynetdoprava
Autor textu: Lenka Vilímková
|
tisková zpráva
Zcela zdemolovaný Fiat Punto s cizí poznávací značkou zůstal po nehodě mezi obcemi Damníkov a Třebovice mimo komunikaci. Dosud neznámý řidič uvedeného osobního vozidla jedoucí v neděli 18. listopadu 2018 večer po silnici I/43 havaroval ve směru od Lanškrouna na Svitavy.
Z dosud nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo komunikaci a po několika metrech narazil přední částí fiatu do vzrostlých stromů. Po nehodě se u vozidla nikdo nenacházel. Na místo přivolaní policisté propátrali okolí kolize, ale i přes veškeré úsilí se jim řidiče nepodařilo identifikovat a ani kontaktovat majitele vozu. Fiat byl policisty zajištěn a z místa odtažen. Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun.
Pokud můžete k nehodovému ději sdělit jakékoliv informace, volejte prosím policii na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 251 od 8:00 do 14:00 hodin.
Pokud můžete k nehodovému ději sdělit jakékoliv informace, volejte prosím policii na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 251 od 8:00 do 14:00 hodin.