Profil autora:

Nabídka pracovní pozice
administrativa

Zadavatel:
Městský úřad Žamberk

Publikováno: 03.01.2024 10:31

Zobrazeno 436x

Popis pozice:
referent/referentka správy pozemních komunikací, odbor správní a dopravy

Požadujeme:
min. vyšší odborné vzdělání, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, dobré komunikační
a vyjednávací schopnosti, umění jednat s lidmi, dovednost pracovat na PC, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.
Výhodou: znalost správního řízení, znalost zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů (stavební zákon).

Nabízíme:
pružnou pracovní dobu, možnost trvalého a průběžného vzdělávání a osobního růstu, 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, 2 dny studijního volna, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, benefit kartu, pojištění odpovědnosti, další benefity a zajímavé akce pro zaměstnance.

Nástup

leden/únor 2024, příp. dle dohody

Jazyky

Mzda

10. platová třída

Benefity

5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, 2 dny studijního volna, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, benefit kartu, pojištění odpovědnosti, další benefity a zajímavé akce pro zaměstnance

Vzdelání

vysokoškolské

Pracovní pomer

plný úvazek

Délka smlouvy

na dobu určitou

Smluvní vztah

pracovní smlouva

Zadavatel

Kontaktní osoba:

Mgr. Radomíra Křenová
465 670 200
r.krenova@zamberk.eu

Platnost inzerátu do:

19. ledna 2024