03.10.2022 07:08
Policie ČR
Zpravodajství
krimi
Zobrazeno
2051x
|
29. září v deset hodin dopoledne přijali policisté oznámení o dopravní nehodě traktoru na silnici III. třídy v katastru obce Smiřice. K nehodě došlo tak, že 20letý řidič traktoru s přívěsem jedoucí ve směru na Vlkov při průjezdu pravotočivé zatáčky najel na pravou krajnici, která se pod přívěsem utrhla a stáhla ho do příkopu.
Tam se přívěs převrátil na bok a náklad mrkve se vysypal. Nikdo se nezranil. Policisté dechovou zkouškou nezjistili u řidiče požití alkoholu. Na traktoru nevznikla žádná škoda, ale na přívěsu se odhadla škoda na 500 tisíc a na krajnici 5 tisíc korun. Policisté nehodu vyřešili na místě udělením pokuty ve výši 1.100 korun.

Podpořte redakci on-line deníku Orlický.net! Klikněte, prosím, na reklamní banner našich inzerentů. Tento zpravodajský portál funguje díky reklamě jako je tato. Děkujeme.
|