21.07.2011 18:39
Zpravodajství
speciály
Zobrazeno
3137x
|
Na třetí den našeho kempu byl naplánován výlet do Wernigerode. Wernigerode je město s osobitou atmosférou a s nádherným zámkem. Po příjezdu do tohoto města jsme se prošli zoologickou zahradou a pokračovali jsme procházkou lesem až k zámku Wernigerode.
Naše cesta dále směřovala do centra města. Neprocházeli jsme se ale jen tak, museli jsme totiž plnit různé úkoly. Například jsme měli postavit lidskou pyramidu a vyfotit ji nebo jsme museli najít nejmenší dům ve městě a vyfotografovat celou českou delegaci před domem seřazenou od nejmenšího po největšího člena. V jednu hodinu následovala prohlídka muzea ve stanici dobrovolných hasičů z Wernigerode. Potom jsme dostali rozchod a mohli jsme nakupovat, odpočívat nebo si sami prohlížet město. O půl šesté jsme se autobusem vrátili zpět na naši „základnu“ v Schierke. Od 8 hodin byl na programu německý národní večer. Musím uznat, že Němci předvedli skvělou show a myslím, že se všichni dobře bavili. Češi budou mít svůj národní večer ve čtvrtek 21. 7., tak nám držte palce, ať se nám vše povede a sklidíme minimálně stejný úspěch jako naši němečtí kolegové.

Podpořte redakci on-line deníku Orlický.net! Klikněte, prosím, na reklamní banner našich inzerentů. Tento zpravodajský portál funguje díky reklamě jako je tato. Děkujeme.
|