13.08.2014 12:28
Žamberk
Zpravodajství
volný čas
Zobrazeno
2864x
|
Poslední prázdninovou sobotu 30. srpna se v areálu firmy Šmídl koná Loučení s létem – den s integrovaným záchranným systémem.
Od 14:00 hodin bude pro děti připravena řada soutěžních stanovišť a za příznivého počasí i technická pěna. K vidění bude také vyprošťování z vozidla. Svou práci představí Policie ČR, Hasiči, Vodní záchranná služba, Zdravotnická záchranná služba, Český červený kříž a Městská policie.
V 18:00 hodin pak odstartuje hudební mini festival, který zahájí kapela Broky Františka Kanečka, ve 20:30 zahrají W.A.F. a ve 22:00 se můžete těšit na známou českou kapelu O5&Radeček.
Pro všechny návštěvníky bude připraveno bohaté občerstvení. Proto neváhejte a žamberskou pouťovou sobotu prožijte trochu netradičně, osvětově, ale především zábavně.
|