02.11.2023 11:56
Alisha Alisha
Zpravodajství
volný čas
Zobrazeno
2959x
|
Nejen kapela slaví, ale také rockový nestor Olda Říha, a to pětasedmdesátileté narozeniny. Bylo, nebylo, čas běžel jako splašená koza a najednou – Bum Bác! Píše se rok 2023. Seběhlo se to jako na potvoru – Olda Říha – mozek, srdce a duše Katapultu slaví 75. narozeniny a 60 let na scéně.
A tak se s tím Olda nepáral a Katapult připravil výroční turné Nostalgia. Udělal si navíc náramnou radost, a ještě před turné vydal album Nostalgia. Dva bouráci: Vašek Zima-bicí a Bigman Kódl-basa+zpěv, kteří album s Oldou nahrávali, s ním. Nová etapa pro Katapult je tady, a to se vším všudy. Tečka. Konec pohádky – Startujou!
Koncert se uskuteční 19.3.2024 v Praze ve Forum Karlín. CENA VSTUPENEK OD 690,- Kč VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 31. 10. 2023 V 9:00.

Podpořte redakci on-line deníku Orlický.net! Klikněte, prosím, na reklamní banner našich inzerentů. Tento zpravodajský portál funguje díky reklamě jako je tato. Děkujeme.
|